Köszönjük mindenkinek az első teszttekerésen való részvételt és hogy megerősítettek bennünket abban a hitben, hogy jó úton, utakon járunk! Annak érdekében pedig, hogy ezen a hétvégén is legyen lehetőség közös tekerésre, szombatra beiktattunk egy tesztkört a János-hegy és környékére.
Jártál már úgy, hogy nagyon tetszett egy kerékpár, a gyári modellek valahogy mégsem volt az igazi? Jó volt a felszereltség, de a színével nem tudtál megbarátkozni? Vagy aminek a színe jó ...