Hírek

Buda Maraton

2013.05.02.
Csapatunk az Alpinbike Team-Giant-Endura-CsontiCar is részt vett a hagyományos, immár 11. éve megrendezett hármashatár-hegyi Buda Maratonon.

Az igen erős mezőnyben, szép számmal képviseltük klubunkat. A kiemelt "sorunk" mellett, az amatőrök is figyelemre méltó eredményeket értek el. A legnagyobb meglepetést Kézsmárky Ágnes abszolút 2. helye szolgáltatta,  aki többek figyelmét is felkeltette.

Új igazolásunk, Sram Gábor első Alpinbike-os derbijét teljesítette, és a hosszú táv közép mezőnyébe végzett.
Támogatott versenyzőink közül sajnos több esélyesünk is kidölt a sorból. Cseh Veronika, és Ördög Dani is betegséggel bajlódott, így nem tudtak indulni. Női fronton, Németh Nóráért szurkolhattunk, aki meg is hálálta a bizalmat, és egy ezüst éremmel lett gazdagabb. Gászner Róbert és Kreácsik Miklós a master2-es kategória 7. és 12. helyezését „hozták haza”. A master1 korúak versengésében, az egyébként roppant erős mezőnyben Cser Gábor kitünő versenyzéssel, a dobogó harmadik fokáig menetelt, abszolútban 11. lett.

Az Elit kategóriában, mint mindig, a legerősebb mezőny jött össze. Fiaink dobogós helyezéseit a lengyel gyári csapat hiúsította meg. Búr Zsolti az elmúlt hét végi krizisét "kiheverve" az élmezőnyben, az abszolút 7.helyen érkezett. Temesi Victor remek taktikával és erős versenyzéssel az abszolút értékelésben 8. lett.
E héten egy kis pihenő, de a május 11-12-i hétvégén teljes csapattal állunk rajthoz a várgesztesi Vértes Maratonon!